Zwroty

 Prawo odstąpienia od umowy

Klient będący konsumentem lub przedsiębiorcą na prawach konsumenta ma prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni    od dnia odebrania rzeczy bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować Sklep o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia i odsyłając zamówienie w wyżej wymienionym terminie na adres sklepu


Sklep Piękny Brzuszek
ul. Antoniukowska 6/1
15-845 Białystok
tel. 607956103

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy – tzn, że Zwrotu kupujący dokonuje na swój koszt i nie podlega on zwrotowi.

Zwrot środków za zwracany produkt następuje w terminie 14 dni. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Klienta będący konsumentem lub przedsiębiorcą na prawach konsumenta do chwili otrzymania z powrotem Towaru.
Jeżeli Klient będący konsumentem lub przedsiębiorcą na prawach konsumenta korzystający z prawa do odstąpienia wybrał sposób dostarczenia Towaru inny niż najtańszy zwykły sposób Dostawy oferowany przez Sprzedawcę,( Koszty dostawy) Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Klient będący konsumentem lub przedsiębiorcą na prawach konsumenta poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu będące wynikiem korzystania z produktu w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu.

Bardzo prosimy o przesyłanie ubrań w stanie w jakim Państwo otrzymaliście, nieużywaną  i  zabezpieczoną folią ochronną przed zniszczeniem podczas transportu i metkami.

 
Nie odbieramy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem.
 
Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe

Pod tym adresem pobrać gotowy formularz zwrotu -  pobierz tutaj

Możesz też skorzystaj ze wzoru poniżej, który to wzór stanowi załącznik nr 1 do ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta, jednak nie jest to obowiązkowe.

Wzór oświadczenie o zwrocie towaru:
………………………………………………….
Imię i nazwisko
…………………………………………………..
Adres:
…………………………………………………...
Tel kontaktowy.
Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość
Oświadczam, że zgodnie art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumenta zwracam zakupiony towar w postaci:
................................................................................................................................................................
Towar otrzymałem dnia: .................................
Numer konta na który proszę dokonać zwrotu mojego świadczenie
........................................................................................................
Oświadczam, że zwracany towar jest w stanie niezmienionym i nie był używany.
Podpis

Zwrotu środków dokonujemy w terminie 14 dni zgodnie z wybraną formą płatności z zamówienia.Jeśli ustawowy termin na odstąpienie został przekroczony,  odstąpienie nie wywołuje skutku.   

Dostarczono mi nieprawidłowy artykuł, co zrobić?

Bardzo przepraszamy Cię za tę pomyłkę.

Prosimy o odesłanie do nas błędnie otrzymanego produktu na zasadach zwrotu, zaznaczając powód zwrotu jako dostawa niewłaściwego artykułu. Jak tylko otrzymamy przesyłkę zwrotną,  zwrócimy należność za zamówienie i koszty przesyłki zwrotnej.

Aby otrzymać prawidłowy produkt, prosimy o złożenie nowego zamówienia.

Przepraszamy za niedogodności.Skutki odstąpienia od umowy


W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.


Jeżeli, w przypadku umów zawieranych poza lokalem przedsiębiorstwa, rzecz ze względu na swój charakter nie może zostać w zwykły sposób odesłana pocztą, a dostarczono ją do miejsca zamieszkania konsumenta w chwili zawarcia umowy odbioru rzeczy dokonamy na nasz koszt
Klient będący konsumentem lub przedsiębiorcą na prawach konsumenta ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu (produkt możesz przymierzyć, natomiast nie powinnaś go nosić). Odpowiedzialność Konsumenta może obejmować w szczególności brak możliwości wprowadzenia Produktu do sprzedaży jako Produktu pełnowartościowego, koszty ponownego umieszczenia na Produkcie metek i elementów zabezpieczających, a także koszty przywrócenia Produktu do stanu umożliwiającego jego ponowne wprowadzenie do sprzedaży w ramach Sklepu Internetowego, w tym koszty badania Produktu przez specjalistę i koszty usunięcia wad stwierdzonych w wyniku takiego badania (w zakresie, w jakim wady te wynikają z korzystania przez Konsumenta z Produktu w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania).
 

  Wymiana produktu


Jeżeli interesuje Państwa wymiana zakupionego towaru, należy odesłać produkt opierając się na zasadach zwrotu opisanych powyżej  i zamówić nowy towar.

 

 PRAWO DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY NIE PRZYSŁUGUJE W ODNIESIENIU DO UMOWY:

- świadczenie usług, jeżeli sklep internetowy pieknybrzuszek.com wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą Klient będącego konsumentem lub przedsiębiorcą na prawach konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez sklep internetowy pieknybrzuszek.com utraci prawo odstąpienia od umowy,

- w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu (biustonosze, majtki, rajstopy)

- w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu,

- dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę,

- dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą Konsumenta (akceptacja odpowiedniego check box podczas składania zamówienia) przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez sklep internetowy pieknybrzuszek.com (informacja w regulaminie, w niniejszej zakładce oraz podczas składania zamówienia) o utracie prawa odstąpienia od umowy.
 
Szczegółowy regulamin pod adresem https://pieknybrzuszek.com/regulamin
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl