Zwroty

 Prawo odstąpienia od umowy

Klient będący konsumentem lub przedsiębiorcą na prawach konsumenta ma prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni    od dnia odebrania rzeczy bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
Aby skorzystać z prawa odstąpienia odeślij zamówienie w wyżej wymienionym terminie na adres sklepu


Sklep Piękny Brzuszek
ul. Antoniukowska 6/1
15-845 Białystok
tel. 607956103

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy – tzn, że Zwrotu kupujący dokonuje na swój koszt i nie podlega on zwrotowi.

Zwrot środków za zwracany produkt następuje w terminie 14 dni.

Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu będące wynikiem korzystania z produktu w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu.

Bardzo prosimy o przesyłanie ubrań w stanie w jakim Państwo otrzymaliście, nieużywaną  i  zabezpieczoną folią ochronną przed zniszczeniem podczas transportu i metkami.

 
Nie odbieramy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem.
 
Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe

Pod tym adresem pobrać gotowy formularz zwrotu -  pobierz tutaj

Możesz też skorzystaj ze wzoru poniżej, który to wzór stanowi załącznik nr 1 do ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta, jednak nie jest to obowiązkowe.

Wzór oświadczenie o zwrocie towaru:
………………………………………………….
Imię i nazwisko
…………………………………………………..
Adres:
…………………………………………………...
Tel kontaktowy.
Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość
Oświadczam, że zgodnie art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumenta zwracam zakupiony towar w postaci:
................................................................................................................................................................
Towar otrzymałem dnia: .................................
Numer konta na który proszę dokonać zwrotu mojego świadczenie
........................................................................................................
Oświadczam, że zwracany towar jest w stanie niezmienionym i nie był używany.
Podpis

Zwrotu środków dokonujemy w terminie 14 dni zgodnie z wybraną formą płatności z zamówienia.Jeśli ustawowy termin na odstąpienie został przekroczony,  odstąpienie nie wywołuje skutku.   

 

PRAWO DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY NIE PRZYSŁUGUJE W ODNIESIENIU DO UMOWY:

- świadczenie usług, jeżeli sklep internetowy pieknybrzuszek.com wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą Klient będącego konsumentem lub przedsiębiorcą na prawach konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez sklep internetowy pieknybrzuszek.com utraci prawo odstąpienia od umowy,

- w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu (biustonosze, majtki, rajstopy, artykuły higienoczne - podkłady poporodowe, majtki sanitarne, wkładki laktacyjne, pojemniki na żywność, koszule nocne, biustonosze, pasy poporodowe, szlafroki, majtki)

 

 

Dostarczono mi nieprawidłowy artykuł, co zrobić?

Bardzo przepraszamy Cię za tę pomyłkę.

Prosimy o odesłanie do nas błędnie otrzymanego produktu na zasadach zwrotu, zaznaczając powód zwrotu jako dostawa niewłaściwego artykułu. Jak tylko otrzymamy przesyłkę zwrotną,  zwrócimy należność  koszty przesyłki zwrotnej orz wymienimy na właściwy artykuł.

Możesz też do nas napisać wtedy zlecimy odbiór swojego kuriera w następny dzień roboczy lub przygotujemy i wyślemy ci gotową etykietę do nadania w dowolnym Paczkomacie. Po nadaniu przez ciebie przesyłki wymienimy towar.

Przepraszamy za niedogodności.

Kliknij i Zgłoś niezgodność z zamówieniem

 

  Wymiana produktu


Jeżeli interesuje Państwa wymiana zakupionego towaru, należy odesłać produkt opierając się na zasadach zwrotu opisanych powyżej  i zamówić nowy towar.

 

sukienki-ciazowe do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl