Wyprawka do szpitala dla mamy, ta kategoria to wszystkie niezbędne akcesoria poporodowe oraz torba do szpitala. Nasze kategorie w sklepie to gotowa lista produktów jakie warto spakować do porodu naturalnego lub na cesarskie cięcie w szpitalu orz do domu. Kiedy wrócisz z maleństwem będzie potrzebny laktator, butelki, pojemniki na pokarm i podkłady poporodowe. Wyprawka do porodu dla mamy - szereg artykułów higienicznych. 

Torba do szpitala, jej pakowanie warto rozpocząć w ostatnim miesiącu ciąży, bo mimo wyznaczonego terminu dziecko może przyjść na świat wcześniej niż zakładamy.Jaka torba do szpitala? W internecie czy na blogach internetowych można znaleźć mnóstwo gotowych list. Niezbędnik do szpitala - 2 koszule, szlafrok, dokumenty ciąży i dowód osobisty, podkłady poporodowe, kosmetyki do higieny osobistej, majtki poporodowe, biustonosz do karmienia, ładowarka, ręcznik, wkładki laktacyjne. Dla dziecka smoczek, pieluszki.

Warto zapoznać się z informacjami, które zawsze udostępnia szpital czy klinika, w której będziesz rodzić. jest tam wyszczególnione co powinna zawierać wyprawka do szpitala do porodu zarówno naturalnego jak i do cesarki. Znajduję się tam gotowe listy, co ze sobą zabrać dla siebie i dziecka. Bardzo często szpital oferuje swoje ubranka na czas pobytu dziecka , podkłady poporodowe, warto to sprawdzić.

Już teraz razem z ulubionymi ciążowymi ubraniami możesz kupić także niezbędne rzeczy dla dziecka oraz akcesoria ciążowe czy do porodu i szpitala.

 

Co spakować do szpitala? Pozycje wyprawkowej listy

  • Oprócz dokumentów i badań zabierz ze sobą te niezbędne akcesoria ciążowe:
  • Wygodny biustonosz do karmienia – z odpinanymi ramiączkami typu click clack, zapewni to szybki i łatwy dostęp do piersi
  • 2 koszule – wybierając model kieruj się łatwym dostępem do piersi, dekolt musi być albo odchylany albo rozpinany. Warto mieć też koszulę ułatwiającą kangurowanie maleństwa.
  •     Wkładki laktacyjne – wystarczy kilka szt, kiedy pojawi się pokarm zapobiegną przeciekaniu biustonosza
  •     Majtki sanitarne – specjalne siateczkowe, przewiewne majtki po porodowe, utrzymują wszelkie podkłady poporodowe, które również znajdziesz w sklepie. Są niezbędne po porodzie.
  •     Laktator, butelka do karmienia i pojemniki na mleko mamy – odciąganie pokarmu może okazać się niezbędne przy nawale lub gdy pojawią się w trudności w karmieniu dziecka. Odciągnięty pokarm możesz przechowywać w lodówce w specjalnych torebkach i pojemnikach np. firmy Avent.

 

Poród i połóg

 

Idealnie skompletowana wyprawka- wszelkie niezbędne produkty i dla młodych matek - od toreb po laktatory. W jednym miejscu zrobisz zakupy dla siebie i maleństwa. Spakuj z namitorbę do szpitala w markowe produkty do porodu i dla noworodka. Artykuły higieniczne na czas połogu. Sklep internetowy dla przyszłych rodziców. Dla swojego malucha kupisz tu wszystko: łóżeczko, ubranka, wyprawka dla noworodka, zabawki i niezbędne produkty pielęgnacyjne. Serdecznie zapraszam, zapoznaj się z naszą ofertą.