Wyprawka dla dziecka

Produkty do higieny i pielęgnacji niemowląt i noworodków. Na liście zakupów znajdą się takie pozycje jak wanienka do kąpieli maluszka, foteliki kąpielowe, okrycia kąpielowe i kosmetyki. Znajdziesz tu nie tylko pieluchy z tetry ale i muślinowe, bawełniane otulacze czy pieluszki. Smoczki Lovi czy niezwykle bezpieczne i ekologiczne smoczki Bibs, które szczególnie pokochały przyszłe mamy dla swoich pociech. Dla noworodka niezbędny będzie również przewijak – miękki lub z nadstawką

Karmienie piersią i karmienie mlekiem modyfikowanym. Dla mam karmiących natiralnie przyda się laktator i pojemniki na pokarm, pieluszki, poduszki do karmienia. Polecamy kupić też osłonki na piersi i krem na podrażnione brodawki Madela.  Mamy karmiące mlekiem modyfikowanym powinny do  koszyka wrzuć butelki do karmienia i niezbędne akcesoria, również do czyszczenia.

Wypoczynek i sen. Rodzice wybierają najczęściej łóżeczka drewniane oraz kosze mojżeszowe wraz z materacem. Przydadzą się z dwa komplety pościeli, rożek, kolorowy otulacz i bardzo modny, a zarazem wygodny kokon niemowlęcy. Dopasuj kocyk do pory roku lub śpiworek do gondoli czy wózka.  Wygodne akcesoria do spania, bujaczki i leżaczki.

Wyprawka dla noworodka od 1 dnia życia

Nasze akcesoria dla dzieci to markowe produkty, bogate zdobnictwo i świetne materiały. Jeśli więc masz już skompletować wyprawkę zrób to z nami. Sklep dziecięcy oferuje wózki - spacerowe i wielofunkcyjne, nosidełka i foteliki dla niemowląt. Zabawki - drewniane, grzechotki, maskotki i gry.

 Tekstylia niemowlęce - pieluszki i otulacze, śpiworki i cudownie kolorowa pościel do łóżeczka czy wózka. Dobre marki - Sensilo, Ceba, Lullalove, SkipHop, babyOno i wiele innych. Kompletna wyprawka dla noworodka zarówno w domu jak i do szpitala. Pierwsze ubranka dla noworodka po porodzie zazwyczaj dostajesz szpitalne, ale w państwowym szpitalu musisz je miec ze sobą. Kilka sztuk bodziaków, śpioszków, pieluszki tetrowe i kocyk. Wyprawka dla noworodka to kilka etapów. Warto już w ciąży rozpocząć jej przygotowania. Podstawa - fotelik samochodowy oraz łóżeczko. Ubranka dla noworodka, pieluchy,  zestaw ubranek i akcesoriów do pielęgnacji i higieny.