Przewijjanie

Akcesoria do przewijania noworodka

Praktyczne i zarazem niezbędneakcesoria do pielęgnacji noworodka i niemowlęcia. Kompletując wyprawkę nie możesz zapomnieć o podkładach do przewijania, pieluszkach, kosmetykach i przewijakach.

 

Przewijak miękki czy twardy, który wybrać?

Przewijak to mebel, który ułatwia przewinięcie niemowlęcia. Wszystko warto mieć pod ręką, więc zorganizuj pokoik tak, aby zmieściły się kosmetyki, pieluchy i niezbędne akcesoria. Jeśli sypialni decydujesz się na komodę z przewijakiem, wystarczy że kupisz specjalnie do niej miękki przewijak. Jeśli decydujesz się na przewijanie maleństwa n łóżeczku koniecznie kup twardy przewijak z zagłówkiem, który stabilnie mocuje się na łóżeczku niemowlęcym.

 Jednorazowe podkłady poporodowe i do przewijania

 Wielofunkcyjne jednorazowe podkłady do przewijania pełnią funkcję higieniczną. Zapewniają komfort podczas połogu i przewijania niemowlęcia. Możesz korzystać z nich w domu, na spacerze czy podczas zakupów.

Naturalne pieluszki tetrowe

Kolorowe, białe pieluszki tetrowe zapewniają komfort podczas karmienia, przewijania i w codziennej pielęgnacji maluszka. To pampersach akcesoria, które sa użyteczne i niezbędne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl