Ciążowe suknie ślubne

Ślub w ciąży tak czy nie?

Pytacie często na forach, odpowiadamy - zdecydowanie tak. i z tej właśnie potrzeby proponujemy prawdziwe ciążowe suknie ślubne - zarówno długie jak i krótkie. Szeroka oferta fasonów, rozmiarów. Nie zabraknie koronek i pięknych zdobień.
Fasony empire lub dopasowane suknie ślubne dla ciężarnych pasują dla kobiet, które nie tylko chcą coś wyeksponować ale i ukryć. Na ślub w ciąży w każdym miesiącu i w 6 i na początku ciąży  - Zamów suknię  ciesz się pięknem.

Sukienki ciążowe na ślub cywilny

Dla panny młodej w ciąży - dosłownie na każdym jej etapie. Oferta jest szeroka, szczególnie polecamy markę ślubną Tiffany Rose, to prawdzie suknie ślubne i wieczorowe dla ciężarnych. Marka zadbała o każdy detal i potrzebę kobiety w ciąży.

Sukienka na ślub cywilny w ciąży i nie tylko

Sukienki ciążowe dla druhny - śliczne ekskluzywne suknie ciążowe zachwycają wyglądem i jakością.  Nasz sklep jako pierwszy wyszedł naprzeciw tym właśnie oczekiwaniom i posiada największą ofertę sukni ślubnych dla ciężarnych na cywilny i kościelny.  Kiedy jesteś gościem lub druhną na takim ślubie, będąc w ciąży potrzebujesz wyjątkowej i zachwycającej sukni ciążowej - np. z koronki. Kolor dowolny - biała, kremowa, różowa, pastelowa a nawet granatowa, to twój dzień ty decydujesz.

 

Zamówienia sukni ślubnej krok po kroku

W szczycie sezonu ślubno-weselnego zamów sukienkę wcześniej na 2-3 tyg przed uroczystością. Przy każdym produkcie jest podany czas realizacji zamówienia np. 2-3 dni robocze, co oznacza że należy doliczyć te 2-3 dni  realizacji plus dodatkowo dostawa przewoźnika 1-2 dni. Zamówienia na teraz, na już i na ostatnią chwilę składasz na własną odpowiedzialność.

Ze względu na intensywność zamówień i wysoką wartość sukienek nie realizujemy zamówień zawierających powyżej 5 sukni tego samego modelu, fasonu rozmiaru, czy koloru celem tylko i wyłącznie przymierzenia. Co do rozmiaru wystarczy przesłać wymiary, zadzwonić i ustalić swoją opcję z pracownikiem sklepu.