Stylizacje na komunię w ciąży

Majowe komunie spędzają sen z powiek, kiedy jesteś w ciąży. Pojawia się odwieczne pytanie. Co założyć na komunię w ciąży jako gość i jako mama swojego dziecka. Jaka kreacja ciążowa przyda się na wesele, a jaka na komunię?

Na komunię warto wybrać eleganckie ubrania ciążowe. To duchowa uroczystość i ważne wydarzenie dl dziecka. Jako mama i jako gość powinnaś wyglądać elegancko.

Co założyć?

Sukienki ciążowe na komunię

Sukienki ciążowe komunijne są najczęściej wybierane. Wskazane są pastelowe kolory (krem, róż, mięta i inne). Sukienki w kwiaty też nigdy nie wychodzą z mody. Jeśli lubisz ciemne kolory, wtedy granatową czy czarną sukienkę przełam jasnym żakietem. Pasują na każdy typ sylwetki i podkreśla charakter uroczystości.

 

Komplet ciążowy

niezastąpione i klasyczne zestawienie. Elegancka marynarka ciążowa plus spodnie, biała koszula ciążowa l top i gotowe. Elegancka bluzka ciążowa plus spódnica. Kolorystyka adekwatna do uroczystości i ulubiony fason, kolor i gotowe. W zależności od pogody i twojego gustu warto wybrać coś bardziej eleganckiego niż zazwyczaj. Duże rozmiary ciążowe to również nie problem.