Jesień czy zima w sukienkach? To możliwe! Sukienki midi świętują powrót na wybiegi! W tym sezonie zwiewne sukienki do połowy łydki nosimy połączone z botkami i ciepłymi swetrami lub płaszczykami. Moc optymizmu - modele sukienek dodatkowo wzbogacają oryginalne printy na tkaninach. Podkreślaj kobiecość.
Jesień czy zima w sukienkach? To możliwe! Sukienki midi świętują powrót na wybiegi! W tym sezonie zwiewne sukienki do połowy łydki nosimy połączone z botkami i ciepłymi swetrami lub płaszczykami. Moc optymizmu - modele sukienek dodatkowo wzbogacają oryginalne printy na tkaninach.
Podkreślaj kobiecość z pieknybrzuszek.com
 
 

Sukienki ciążowe MAXI i MIDI

 

Takie sukienki są obecnie bardzo modne. Wybieracie je na wesele, komunię i na codzienne spacery. Proponujemy je w wielu wersjach. Codzienne sukienki są zazwyczaj z dzianiny lub na lato z lnu lub przewiewnej bawełny. Takie zwiewne sukienki mogą być na ramiączkach.Sprawdzą się na plaży. 

Te o charakterze imprezowym - na wesele czy inna okoliczność są już bardziej szykowne, z tkanin. Zarówno jednolite ale i bogato zdobione w printy lub kwiaty. Na pewni bez trudu odnajdziesz swój styl.

Niektóre z nich służą wam jako sukienki do sesji ciążowych. Dobierając produkty do sklepu staramy się by służymy przyszłym mamom w wielu stylizacjach.

 

 

Sukienki dla ciężarnej midi

Takie sukienki są kobiece i modne. Pasują do pracy, na co dzień i na imprezę. Dla nas to niekwestionowany symbol kobiecości. Wiele fasonów posłuży Ci po ciąży i podczas do karmienia.