Bielizna ciążowa - jaką wybrać?


Bielizna ciążowa i do karmienia to przedewszystkim koszule do karmienia - do szpitala. Muszą być wygodne - z łatwym dostępem do piersi, ponieważ po porodzie, zwłaszcza w pierwszej dobie będziesz zmęczona więc warto mieć wygodną koszulę.

Koszule zazwyczaj służą nam przez pierwsze dni, większość klinik ma swoje koszulki, a z pewnością koszule czy sukienki do poodu. Służy do tego specjalna "sukieneczka" szpitalna.Koszula ciążowa i do karmienia rozpinana Rhino

Kiedy kupić koszulę do karmienia ?


Warto ją mięć przynajmniej z miesiąc przed porodem, żeby w momencie kiedy zacznie się poród była gotowa. Zazwyczaj wystarczą 2 sztuki. Jełsi nosisz je także w ciąży możesz mieć kilka, lub wykorzystać te ciążowe, sa one uniwersalne w kroju.

Jaki rozmiar koszuli do karmienia?


Wybierz model na podstawie obwodu w biuście, dzieki temu po porodzie podczas karmienia sprawdzi się idealnie i będzie dalej pasować. Fasonów jest wiele od zakładanych dekoltów po zapinane, że napewno to nie będzie problem w ich wyborze.
Koszula ciążowa i do karmienia 9504 Sweet Pink

Jakie koszule do karmienia polecacie?


Najczęściej sa to koszule rozpinane przy dekolcie, kosule do karmienia z odchylanem dekoltem - więlkszość klientek je wybiera i chwali że sa wygodne i jest ich najwiecej na rynku.
koszula do karmienia zakładany dekolt 1055 mint