Karnawał, zapusty – okres zimowych balów, maskarad, pochodów i zabaw. Rozpoczyna się najczęściej w dniu Trzech Króli, a kończy we wtorek przed Środą Popielcową.
Karnawał wywodzi się z kultów płodności, w  przeszłości utrzymywało się prwzekonanie, że im wyższe będą skoki, tym wyżej będzie rodziło zboże. Między innymi dlatego Karnawał jest tak ściśle związany z tańcami. W wielu krajach europejskich, zwłaszcza na wsiach praktykowano także tańce dookoła ogniska, najczęściej w formie koła.

Dla kobiet w ciąży to czas wesel, ślubów, chrzcin i różnorodnych imprez i bali.
Co założyć na siebie na wesele w ciąży? Najczęściej polecamy sukienki, ale jeżeli nie jesteś ich fanką sprawdzi się elegancka tunika i spodnie lub połyskująca bluzka do modnej spódnicy ciążowej.
 W czym na wesele w ciąży? Może mała czarna w wersji ciążowej lub kwiecista , kolorowa sukienka ciążowa?

Sukienki ciążowe w kwiaty

Letnie, zwiewne sukienki w kwiaty pasują na wiele okazji.  Zarównow  wersji letniej jak i jesiennej. Kolorowe piękne tkaniny i zwiewne fasony podkreślą urodę ciąży.Sukienki ciążowe z koronki

Koronkowe sukienki ciążowe są doskonałe na każdą okazję i porę roku. Piekna sukienka ciążowa koktajlowa pasuje na wesele jak i na komunię, zwłaszcza że wybór kolorystyczny jest spory. Dyslretna, elegancka i maksymalnie wygodna dla kobiet w ciąży. Pasuje na wyjście w rodzinnym gronie - wesele, komunia, chrzciny a także w pracy.