Strój służbowy w ciąży! Taki strój powinien być elegancki, w odpowiednim rozmiarze i  adekwatny do okazji. Zawsze wyglądaj profesjonalnie jeśli tylko zobowiązuje do tego dress code.


Najczęściej wybieramy sukienki ciążowe wizytowe

Zazwyczaj stawiacie na sukienki ciążowe. Wygodnie, zawsze elegancko i z myślą o kolejnych uroczystościach.
Tshirty, sandały i krótkie sukienki czy spódnice odłóż na bok. Odkryte buty, dekolty i prześwitujące ciuchy też nie będą w takiej sytuacji pasować. Damski strój służbowy powinien być elegancki, prosty i profesjonalny.

Większość form ma swoje wytyczne jak, taki strój powinien wyglądać. Dobre pierwsze wrażenie w pracy, na spotkaniu z klientem czy na rozmowie o pracę to podstawa, to moment tu i teraz, którego nie powtórzysz.

 

Strój służbowy w ciąży nudny i niewygodny? MIT!Proste i stonowane elementy garderoby wcale nie muszą być nudne a już tym bardziej nie wygodne, nie zapominajmy o tym, że specjalnie zaprojektowane ubrania ciążowe z natury mają być przecież wygodne. Można się cieszyć modą do woli.Jak wyglądać profesjonalnie i modnie ?Stonowane kolory, skromnie i elegancko, nie za wysoki obcas, marynarka niewiele ozdób. Porad jest wiele. Unikaj krótkich spódnic i głębokich dekoltów, odkrytych pach, gołych nóg, bardzo wzorzystych tkanin. Strój plażowy jest na plażę.

Treść spotkania jest najważniejsza a nie twój wygląd. Polecamy kupić kilka zestaw - marynarka, spodnie cygaretki - czarne lub granatowe, biała koszula ciążowa  i czarna sukienka ciążowa, która pasuje do wszystkiego. Polecamy granaty, czerń i szarości. Sprawdzą się tu po prostu sukienki ciążowe biznesowe, które na pieknybrzuszek.com znajdziesz od ręki.