Wszyscy piszą, żeby zachować umiar kupując ciążowe rzeczy, bo przecież starczą tylko na parę miesięcy. Oh! Jak bardzo to jest nieprawdą.

Dobrze dobrane spodnie czy tuniki nasze klientki noszą od 3 miesiąca aż po kilka miesięcy po porodzie - do karmienia ( sukienki, bluzki, tuniki ) oraz spodnie, te z krótkim pasem ciążowym są do noszenia nie na miesiące, ale drogie Mamy na lata!

Ale wiadomo, każdy testuje na sobie. Jestem autorką tego wpisu i  mamą trójki dzieci, więc zdążyłam przetestować wiele ciuchów ciążowych, sprzedawanych przez nas w sklepie na przełomie kilku lat:)

 rurki ciążowe ican

 

Jeansy ciążowe z krótkim pasem od 9 Fashion - nie do zdarcia i do noszenia po ciąży, są lepiej dopasowane niż zwykłe spodnie nie ciążowe. Są rewelacyjne, dopasowane i mega wygodne. Polecam!

 

wizytowe spodnie ciążowe vecchio antracyt

 

Wizytowe spodnie ciążowe do pracy, z materiału doskonale układającego się na biodrach i nogach, krój kolor i styl dowolny.

Oczywiście te z krótkim pasem na wiele wiele miesięcy, a te z panelem ciążowym sa mega łatwe do przeróbki i po ciąży, kiedy nasza figura jeszcze potrzebuje sporo czasu na odpoczynek i powrót do formy jak znalazł!

 

 

legginsy ciążowe patras

 

I oczywiście klasyk  na ciążę - getry legginsy z pasem lub bez

Polecam Legginsy Sava od 9fashion w dwóch długościach są bardzo dobrej jakości, nie uciskają i sa bardzo wygodne!