Kategorie

Jednorazowe wkładki laktacyjne 60SZT

46.53
szt.
Wysyłka w ciągu 4 dni
Cena przesyłki 9.9
Orlen Paczka 9.9
DPD PICKUP 12.99
Poczta Polska 14.5
Paczkomaty InPost 14.99
Kurier DPD 17
Kurier Inpost 17.99
Przesyłka zagraniczna 79
Dostępność Pojedyncze sztuki

Płatności PayPo Kup teraz zaplac za 30 dni.

Jednorazowe wkładki laktacyjne ze środkiem żelującym 60 sztuk

Jednorazowe wkładki laktacyjne Medela zapewniają komfort i dyskrecję oraz uczucie suchości przez cały czas. Wkładki charakteryzują się wysoką chłonnością, dzięki czemu zapewniają ochronę i bezpieczeństwo zarówno w dzień, jak i w nocy. Produkt wykonany jest z miękkiego materiału, który zapewnia wygodę noszenia z dwoma kawałkami taśmy samoprzylepnej, które skutecznie utrzymują wkładkę na miejscu. Dodatkową zaletą wkładek jest profilowany kształt, dzięki któremu są one niezwykle dyskretne, odpowiednio dopasowane i pozostają niewidoczne pod ubraniem. Każda wkładka pakowana jest pojedynczo, co zapewnia pełną wygodę.

Jednorazowe wkładki laktacyjne Medela pomogą Ci utrzymać uczucie suchości przez cały dzień. Są bardzo chłonne i gwarantują ochronę przed wyciekami zarówno w dzień, jak i w nocy.

Jednorazowe wkładki laktacyjne Medela zapewniają uczucie suchości przez cały dzień. Są wygodne i pozostają dyskretnie ukryte pod ubraniem. Ponieważ wkładki są pakowane pojedynczo, możesz bez problemu zabrać je ze sobą na zakupy lub do pracy. Wkładki są wykonane ze specjalnego materiału zapewniającego uczucie suchości. Miękki materiał zapewnia wygodę noszenia, a dwa kawałki taśmy samoprzylepnej utrzymują wkładkę na miejscu. Profilowany kształt sprawia, że wkładka pozostaje niewidoczna pod ubraniem i jest odpowiednio dopasowana. Wkładki laktacyjne są pakowane oddzielnie, co zapewnia pełną wygodę.

  • Opakowanie 60 sztuk
  • Bardzo chłonne,
  • Miękki materiał,
  • Dyskretne i wygodne - zapewniają uczucie pewności i ochrony,
  • Pakowane oddzielnie