}
  • CHICCO 05079840860000 Leżaczek HOOPLA Ocean

373.20
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1-5 dni roboczych
Cena przesyłki 14.99
Kurier INPOST 14.99
Przesyłka zagraniczna 21.5
Kurier (Pobranie) 26
Dostępność Mało

Paypo - Kup teraz zapłać za 30 dni

Leżak Chicco Hoopla to uniwersalny produkt, który można użytkować jako leżaczek i bujaczek. Przeznaczony jest dla dzieci już od pierwszych dni życia.

Cechuje się ekskluzywnym i innowacyjnym systemem SlideLine, który umożliwia przesuwanie zabawek wzdłuż pałąka, aby dziecko tworzyło stale nowe scenariusze zabawy. Zgodnie z opinią psychologa (Dr Emanuela Lacchia - psychologa i psychoterapeuta, Uniwersytet Bicocca, Mediolan), ruch zabawek wzdłuż pałąka pobudza rozwój bodźców sensorycznych, poznawczych i psychomotorycznych dziecka, ponieważ stymuluje pamięć wzrokową, przyzwyczajając dziecko rozpoznawać i odróżniać położenie i kolejność wiszących zabawek, a także pomaga mu w zdobywaniu koordynacji wzrokowo-manualnej (wodzi wzrokiem za obiektem i próbuje go złapać).

Konstrukcja leżaczka jest łatwa do złożenia, zaledwie po naciśnięciu dwóch przycisków. Po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca. Leżaczek posiada dwie rączki, dzięki czemu można go łatwo przenosić z miejsca na miejsce. Siedzisko jest obszerne i wyściełane z możliwością regulacji oparcia w 4 różnych pozycjach. Zagłówek regulowany w 3 różnych pozycjach. Zagłówek i materacyk redukcyjny można wyjąć, gdy dziecko urośnie i potrzebuje więcej miejsca. Poszycie można zdjąć i uprać.