• B.O.406 Laktator elektryczny INDIVIDUAL z 5 trybami pracy

344.40
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 7 dni roboczych
Cena przesyłki 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier DPD 15.99
Przesyłka zagraniczna 69
Dostępność Mało

Paypo - Kup teraz zapłać za 30 dni

Laktator elektryczny NATURAL NURSING zapewnia wysoki komfort oraz wydajność użytkowania. Lejek wykonany z miękkiego silikonu obejmuje całą pierś pod każdym kątem, także w pozycji półleżącej. Zapewnia to większą wygodę dla świeżo upieczonych mam, w szczególności po cesarskim cięciu.
Jest bardzo skuteczny, gdyż dopasowana siła ssania pozwala szybko i wydajnie ściągnąć pokarm. Jego cichy tryb pracy zapewnia dyskrecję, co umożliwia odprowadzanie mleka w każdym miejscu. Laktator jest prosty w obsłudze, montażu, jak i demontażu, dyskretny i wygodny w podróży, zasilany baterią akumulatorową, możliwość karmienia butelką Natural Nursing zaraz po odciąganiu.
Laktator wyposażony jest w baterię akumulatorową. W celu naładowania podłącz pompę laktatora do ładowarki, a następnie do gniazda prądowego. Pełne ładowanie trwa około 5h, po pełnym naładowaniu laktator będzie działać około 2,5h.
Jeśli po uruchomieniu pompy laktatora w ciągu 1 minuty nie rozpocznie się odciągania pokarmu, pompa wyłączy się automatycznie. Domyślny czas pracy pompy wynosi 30 minut. Po przepracowaniu 30 minut laktator wyłącza się automatycznie.
Wszystkie elementy laktatora wykonane są ze specjalnego tworzywa przeznaczonego do kontaktu z żywnością, nie zawierającego Bisfenolu A.

Laktator Babyono INDIVIDUAL oferuje 5 różnych trybów, które mamy mogą dopasować do swoich indywidualnych potrzeb:
Masaż pobudzający.
Zalecane jest uruchomienie masażu pobudzającego na 2-5 minut przed ociąganiem pokarmu.
Tryb 2 w 1.
Cykl złożony z 5 ruchów masujących, po których następuje 1 ruch ssący.
Tryb ten zalecany jest do kojenia bólu przepełnionych piersi i ich pobudzania w celu odciągania większej ilości pokarmu w krótszym czasie.
Tryb odciąganie.
Siłę ssania można ustawić w zakresie od L1 do L7. Poszczególne poziomy różnią się siłą ssania, od niskiej do wysokiej.
Tryb podwójnej częstotliwości
Tryb łączący zalety naprzemiennego ssania z dużą i małą siłą. Cykl ssania o zmiennej sile (słabo - przerwa - mocno) skutecznie pomaga w pobudzaniu wklęsłych brodawek.
Tryb wysokiej częstotliwości
Dające przyjemność odciąganie pokarmu z jednoczesnym stymulowaniem piersi w celu pobudzania odruchu oksytocynowego zwiększającego prędkość wypływu pokarmu.

DANE TECHNICZNE:
laktator
silikonowy lejek
butelka do karmienia Babyono Natural Nursing - 180 ml
silikonowy smoczek anatomiczny 0m+
ładowarka
kosmetyczka - GRATIS
2 w 1 pojemnik na mleko i laktator ręczny - GRATIS