Kategorie

131488 WESOŁY ALFABET

149.48
szt.
Wysyłka w ciągu 4 dni
Cena przesyłki 0
List polecony 0
Orlen Paczka 10
Paczkomaty InPost 13.99
Poczta Polska 14.5
Kurier 17.99
DPD PICKUP 17.99
Przesyłka zagraniczna 79
Dostępność Pojedyncze sztuki

Płatności PayPo Kup teraz zaplac za 30 dni.

Dowiedz się, jak nauczyć się liter alfabetu, naśladując je swoim ciałem!

Edu Wesoły alfabet to elektroniczna zabawka edukacyjna, która uczy dzieci liter alfabetu i tego, jak pokazywać je ciałem. Dzięki temu dziecko bawiąc się, łatwiej je zapamiętuje! Zabawka jest inspirowana metodą Montessori.

Nie ma lepszego sposobu na naukę, niż ta poprzez zabawę! Metoda Montessori to popularna metoda nauki, wykorzystana w innowacyjny sposób w zabawce Chicco. Zabawka jest wyposażona w elektroniczny, interaktywny przewodnik, który prowadzi dziecko przez różne poziomy zabawy i zapewnia natychmiastową informację zwrotną.

Wiele treści edukacyjnych i piosenek:

- 26 zdań dotyczących liter alfabetu,

- 3 piosenki!

Edu Wesoły alfabet posiada 2 tryby zabawy:

· tryb ABC - dziecko umieszcza literę we właściwym otworze, zgodnie z ilustracjami na otwartej stronie książeczki, a zabawka uczy je nazwy i poprawnej wymowy. Zabawka posiada funkcję autokorekty: rozpoznaje, czy litera została umieszczona we właściwym miejscu,

· tryb ruchu - dziecko naciska duży przycisk w kształcie litery A, a zabawka prosi o ułożenie ciała na kształt wskazanej litery, zgodnie z ilustracją w książeczce.

Zabawka posiada zintegrowaną, 7-stronnicową książeczkę z kolejnymi literami alfabetu i grafikami ilustrującymi, jak pokazać je za pomocą ciała; książeczka rozpoznaje, gdy dziecko przewraca strony!

Zabawka jest inspirowana metodą Montessori, która stawia przede wszystkim na:

· radość z uczenia się i poznawania świata,

· zaspokajanie potrzeby bycia niezależnym,

· naturalny sposób nauki czytania, pisania i liczenia, który powinien przychodzić w taki sam naturalny sposób, jak nauka chodzenia i mówienia.

Naśladując kształt liter ciałem, dzieci łatwiej się ich uczą i zapamiętują. Dodatkowo litery w wersji 3D pozwalają lepiej ich doświadczać za pomocą dotyku.

Zestaw zawiera:

- 26 kafelków 3D z literami

- zintegrowaną, 7-stronnicową książeczkę

Zabawka ma wymiary: ~29x25x5 cm